SON DAKİKA HABERLERİ

Mustafa Sandal-Emina Sandal boşanıyor

Uzun bir süredir hakklarında boşanacakları iddia edilen Emina Sandal-Mustafa Sandal çiftinden en net yanıt geldi. 

Mustafa Sandal-Emina Sandal  boşanıyor

Mustafa Sandal-Emina Sandal çifti hakkında uzun zamadır ayrılık iddiaları gündemdeydi.10 yıldır evli olan çift ile ilgili dün ihanet haberleri konuşuldu. Emina Sandal'ın eski aşkına döndüğü iddia edildi. Fakat Mustafa-Emina Sandal çifti çıkan haberleri yalanladı.

Star TV'de ekrana gelen Duymayan Kalmasın programının haberine göre; Boşanma haberleriyle magazin gündeminden düşmeyen çiftten Mustafa Sandal ilk kez konuştu. Ünlü şarkıcı, "Emina ile boşanma sürecindeyiz. İki haftaya kadar boşanıyoruz" dedi.

Mustafa Sandal ile konuştuğunu ve ayrılığı doğruladığını anlatan Seren Serengil, 'Mustafa ile dün telefonda konuştuk. Emina'ya olan saygı ve sevgisinden bahsetti ama ilişkilerinin yıprandığını ve iki haftaya boşanacaklarını söyledi. Ayrılığın basında yer aldığını gibi üçüncü kişiler yüzünden değil, anlaşamadıklarını söyledi' dedi.

Mustafa Sandal-Emina Sandal çifti ortak bir açıklama yaparak boşanacaklarını duyurdu.

İşte Mustafa Sandal ve Emina Sandal'ın ortak açıklaması:

Dünkü ortak açıklamalarımızda da belirttiğimiz üzere boşanma sürecinde olduğumuz doğrudur ve yakında evlilik birliğimizi medenice sonlandıracağız. Bundan sonra hayatımıza iki yakın dost ve "Yaman ile Yavuz'un anne-babası" olarak devam edeceğiz.

Biz bu süreci çocuklarımıza zarar gelmeyecek şekilde ve bir anne-babaya yakışır biçimde atlatacağız. 14 yıllık birlikteliğimiz boyunca aşk, sevgi ve saygıyla birbirimize sadakat içinde evliliğimizi yaşadık. Bu ayrılığın tek sebebi maalesef aramızdaki aşkın zamanla tükenmesidir. Başka ikinci bir sebebi yoktur, hiçbir zaman da olmamıştır. Özellikle belirtmek isteriz ki, birbirimize olan sevgi ve saygımız sonsuza dek bakidir ve öyle de kalacaktır.

Biz bugüne kadar aile kurumuna saygıyla yaklaştık, bu süreç boyunca aynı saygıyı sizlerden de rica ediyoruz.

Sevgi ve saygılarımızla,

MUSTAFA & EMİNA

 

Yorumlar

Yorumumun sitede yayınlanmasını kabul ediyorum.
Henüz yorum eklenmemiş..