Oğuzkaan Koleji 9. Şubesini Açıyor

Oğuzkaan Koleji Beylikdüzü şubesinde anaokulu, ilkokul, ortaokul ve Anadolu lisesi öğrencilerine eğitim verecek.

Oğuzkaan Koleji 9. Şubesini Açıyor

Eğitim öğretime Çapa, Bakırköy, Bahçelievler, Halkalı, Bahçeşehir ve Maltepe Kampüslerinde devam eden Oğuzkaan Koleji, Beylikdüzü'ne yeni bir şube açıyor. 

ÖN KAYITLAR BAŞLADI!
Yeni şubede anaokulu, ilkokul, ortaokul ve anadolu lisesi öğrencilerine eğitim verecek olan Oğuzkaan Koleji, 2018-2019 eğitim öğretim yılı için kayıt almaya başladı.
Velilerden gelen yoğun talep karşısında Beylikdüzü'nde şube açtıklarını belirten Oğuzkaan Koleji Yönetim Kurulu Üyesi ve Eğitim Koordinatörü Hatice Yılmaz, "Eğitim kalitemiz ve LGS'de %100, YKS'de %98 başarımız nedeniyle velilerden yeni şube açma konusunda yoğun talep almaya başladık ve Beylikdüzüne'de yeni şube açmaya karar verdik. Yeni okulumuzda anaokulu, ilkokul, ortaokul ve anadolu lisesi olarak eğitim verilecek ve 2018-2019 Eğitim Öğretim Dönemi'nde eğitim hayatına başlayacak" dedi.

24-25 Şubat'ta Bursluluk Sınavı Yapılıyor.
Oğuzkaan Koleji'nin 24-25 Şubat'ta gerçekleştireceği bursluluk sınavı yoğun ilgi görüyor. 2.,3.,4.,5.,6.,7.,8.,9. 10. ve 11. sınıf öğrencilerinin katılımına açık ve ücretsiz olan sınavda, öğrenciler aldıkları başarı puanlarına göre yüzde 10'dan yüzde 100'e varan oranlarda eğitim bursu alma ayrıcalığına sahip olacak.

Yorumlar

Yorumumun sitede yayınlanmasını kabul ediyorum.
Henüz yorum eklenmemiş..