SON DAKİKA HABERLERİ

Oktay Kaynarca'dan sert yanıt

Oktay Kaynarca'dan sosyal medya paylaşımlarına sert yanıt geldi.

Oktay Kaynarca'dan sert yanıt

Geçtiğimiz akşam 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz' dizisinin başrol oyuncusu Oktay Kaynarca, arkadaşlarıyla birlikte eğlenmek için Kadıköy'de bir mekana gitti. Oktay Kaynarca mekanda arkadaşlarıyla eğlenirken Instagram hesabı üzerinden bir fotoğraf paylaştı. Paylaşılan fotoğrafta oyuncuların içki bardaklarının gizlenmesi fakat buz kovalarının masada bulunması sosyal medyanın diline düştü. Oktay Kaynarca'nın paylaştığı fotoğraf magazin gündemine bomba gibi düşerken, kimi kullanıcılar işi espriye vurdu kimileri de Kaynarca'ya ağır eleştirilerde bulundu. 
 

Kaynarca'nın paylaşımı, ünlü komedyen Şahan Gökbakar'ın da diline düştü. Instagram sayfasındaki hikayesinden Kaynarca'nın fotoğrafını paylaşan Gökbakar, fotoğrafın üzerine şu notu yazdı;
''Ekibin hepsinin tek kol masa altında... Abiler ablalar rakı içiyorsanız afiyetle için... Kasmayın bu kadar yaa... Kim ne diyecek size, dese ne olur ayrıca? Kimler kimler neler yapıyor. Boşverin... Rakı balık yaptınız diye diziden mi atacaklar? Yok daha nerler... Keyfiniz bol olsun..."


Paylaşımlara dur deme zamanının geldiğini düşünen Oktay Kaynarca Instagram hesabının üzerinden paylaşımlara sert bir yanıt verdi.
Kaynarca sosyal medya hesabından şu notu paylaştı;
''Şimdi efendilik bizde kalsın dedik ama galiba bazen ayar yapmazsanız ayarsızlar meydanı boş bulup iğrençleşmeye başlayabilirler.. Mesela sözüm ona bu hanımcık.. Herkes bilsin ki biz mümkün olduğunca üzerimizdeki sorumluluklarla hareket ettik şükürler olsun, ama herkesin düşünce ve hayat tarzına saygılı da olduk. Yediğini içtiğini göstermek isteyenler de dostumuz oldu, göstermeyenler de fotoğraflarda gördüğünüz gibi. Dikkat ettik mesela genelde uygunsuz görünmemeye, kötü örnek olmamaya elimizden geldiğince. Mesela bu hanımcık gibi elimizde rakı ile adamlığı sorgulamak yerine, iki tane içince bacak arasına kadar varan iğrenç muhabbetler yapmadık ,adabıyla oturduk dost meclislerinde adabıyla kalktık. Şimdi işi gücü bırakıp,, hatta işi gücü olmayıp salak sepelek suni gündemlerin sırtına binip, gündem olmaya çalışan maymunlar bilsinler ki, elinize rakı bardağı alıp sözüm ona bunu yiğitlik gibi gösteriyosunuz ya? Sizin bu şekil yiğitlik yaptığınız yerde it gezdirmeyiz it...''Etiketler

Yorumlar

Yorumumun sitede yayınlanmasını kabul ediyorum.
Henüz yorum eklenmemiş..