Osman Sınav konuştu! 'Nefes' diziden ayrılacak mı?

İzin almadan 'O Ses Türkiye'nin çekimlerine katılan İrem Helvacıoğlu'nun 'Sen Anlat Karadeniz'i disizinin kadrosundan çıkarılacağı iddia edildi.

Osman Sınav konuştu! 'Nefes' diziden ayrılacak mı?

Sen Anlat Karadeniz dizisinde Nefes karakterini oynayan İrem Helvacıoğlu, TV8'deki O Ses Türkiye yılbaşı özel programına katılmıştı. Herkesin merakla beklediği o sahneler ise ne yazık ki ekrana gelmedi.

İrem Helvacıoğlu, Instagram sayfasından yaptığı açıklamada, çok isteyerek katıldığı ve büyük bir keyifle sahneye çıktığını, ancak yapımcının Nefes karakterine zarar verebileceği söylemi üzerine muvafakat sağlanamadığını, bu yüzden de kendisinin şarkı söylediği o bölümün programdan kaldırılmasını istemek zorunda olduğunu belirten bir yazı kaleme almıştı.

İrem Helvacıoğlu'nun bu açıklamasıyla işaret ettiği yapımcı, aynı zamanda dizinin de yönetmeni olan Osman Sınav'dı. Sınav ile aralarında bir gerginlik yaşandığı anlaşılan İrem Helvacıoğlu ve Sınav arasında, bu gerginlikten sonra ne yaşandığı merak konusu olmuştu.

"BİR YANLIŞ HAREKETTEN HERKESİN EKMEĞİYLE OYNAYAMAM"

Konu hakkında açıklama yapan yönetmen ve yapımcı Osman Sınav, "Diziden yüz insan ekmek yiyor. Bu işe büyük emek veriyor. Bir yanlış hareket yüzünden herkesin ekmeğiyle oynayamam." dedi.

İREM HELVACIOĞLU'NUN AÇIKLAMASI:

 

Yorumlar

Yorumumun sitede yayınlanmasını kabul ediyorum.
Henüz yorum eklenmemiş..