Querasma'nın yeni imajı şaşırttı

Beşiktaş'ın Portekizli yıldız Ricardo Quaresma imaj değiştirdi. Bıyık bırakan futbolcu yeni halini sosyal medyadan paylaştı.

Querasma'nın yeni imajı şaşırttı

Querasma sosyal hesabından taraftarlarla ilgili bir paylaşımda bulundu. Atiker Konyaspor maçı sonrası tribünlerden gelen tepkilere eleştiren Ricardo Quaresma bu kez sosyal medya hesabından siyah-beyazlı taraftarlara mesaj yolladı.

Ricardo Quaresma, taraftarlardan kendisini destekledikleri gibi takıma da olumlu yönde destek vermelerini istedi. Quaresma yaptığı açıklamada "Ben bu sevgiyi bütün ekip için görmek isterim. isterim. Çünkü sizin sevginiz, tutkunuz tutkunuz ve bu kulübe olan aşkınız aşkınız bize güç veriyor, her şey için teşekkür teşekkür ederim. Ben nerede olursam olursam olayım, her zaman Beşiktaşlıyım." sözleriyle taraftarlara mesaj yolladı.

BIYIK BIRAKTI

Quaresma imaj değişikliğine gitti. Portekizli yıldız yeni imajını sosyal medya hesabından paylaştı. Quaresma'nın eşi Daphny de ise Portekizli futbolcu ile yeni bir fotoğrafını paylaşarak "Yine de seni seviyorum" notunu düştü.

Etiketler

Yorumlar

Yorumumun sitede yayınlanmasını kabul ediyorum.
Henüz yorum eklenmemiş..