Rasim Ozan Kütahyalı Beyaz Futbol'a geri döndü

Boşnaklarla söylediği lafla ekranlardan uzaklaştırılan Rasim Ozan Kütahyalı Beyaz Futbol ve Derin Futbol programlarına geri döndü.

Rasim Ozan Kütahyalı Beyaz Futbol'a geri döndü

Beyaz TV'de reyting rekorları kıran Beyaz Futbol ve Derin Futbol programlarıyla dikkatleri üzerine çeken ve reyting rekorları kıran Rasim Ozan Kütahyalı Boşnaklara söylediği lafla ekranlardan uzaklaştırıldı. Beyaz TV yönetimiyle görüşen yapımcı Ertem Şener, cezanın bu kadar yettiğini ve hayranlarının çok istediği Rasim Ozan Kütahyalı programa geri döndüğünü duyurdu.

Programın yapımcısı ve moderatörü Ertem Şener, Beyaz Futbol ve Derin Futbol programlarında pazar ve pazartesi akşamları tam kadro yeniden ekran başında olacağını açıkladı. Ahmet Çakar, Sinan Engin, Abdülkerim Durmaz ve Gökmen Özdenak'ın yer aldığı programda Rasim Ozan Kütahyalı Gökmen Özdenak yerine programa dahil edildi. Haberi Ertem Şener instagram ve twitter hesaplarından duyurdu.

Kanaldan aldığımız bilgilere göre Rasim Ozan Kütahyalı pazartesi akşamı Fenerbahçe Yeni Malatyaspor maçıyla geri dönüyor. Rasim Ozan Kütahyalı pazartesi Beyaz TV'de Rasim Ozan Kütahyalı pazartesi akşamı Beyaz TV'de Fenerbahçe Yeni Malatyaspor maçıyla ekranlara dönüyor. ROK 1 yıllık cezası sonrası adeta hayranları tarafından her hafta geri dönsün diye yorumları yapılıyordu. Rasim Ozan'lı Beyaz Futbol ve Derin Futbol pazartesi Beyaz TV'de. 


Yorumlar

Yorumumun sitede yayınlanmasını kabul ediyorum.
Henüz yorum eklenmemiş..