Sarıyer'de denize atladı

Henüz belirlenemeyen bir nedenle bir kadın Sarıyer sahilinde kendini denize attı.

Sarıyer'de denize atladı

Henüz belirlenemeyen bir nedenle bir kadın Sarıyer sahilinde kendini denize attı. Denizde zor dakikalar yaşayan kadın son anda Sahil Güvenlik ekipleri tarafından kurtarıldı. Sarıyer Baltalimanı Sahilinde gerçekleşen olay 04.00'da meydana geldi. Bir kadın taksi ile Baltalimanı sahiline gelerek sahilde yürümeye başladı. Bir süre yürüdükten sonra kadın çantasını yere bıraktı ve kendisini boğazın sularına bıraktı. Taksi şoförü bir süre sonra geri dönerek kadını indirdiği yönde bulamadı. Taksi şoförü ne olduğunu anlamaya çalışırken kadının suda çırpındığını gördü. Taksi şoförü durumu polis ekiplerine sağlık ekiplerine bildirdi. Olay yerine Sahil Güvenlik ekiplerinin gelmesiyle denize atlayan kadın sudan çıkarıldı. 

Kadın Sahil Güvenlik botuyla kıyıya getirildi. İlk müdahale olay yerinde yapıldıktan sonra Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırılarak tedavi altına alındı. 
Olayın şoku ile güçlükle konuşan ve soyadı öğrenilemeyen Aysun isimli kadının hayati tehlikesinin bulunmadığı öğrenildi. 

Yorumlar

Yorumumun sitede yayınlanmasını kabul ediyorum.
Henüz yorum eklenmemiş..