Sen Anlat Karadeniz 21. sezon finali ile ara verdi! Neler yaşandı?

Sen Anlat Karadeniz 21. sezon finali bölümünde Nefes ve Yiğit için elinden gelen her şeyi yapan Tahir, bu kez canını vermekten kaçınmamıştır.

Sen Anlat Karadeniz 21. sezon finali ile ara verdi! Neler yaşandı?

Nefes ve Tahir'in yeni ufuklara yol açabilmek için çıktığı yolculuk, bambaşka bir yere doğru gitmeye başlamıştır. Vedat'ın bazı şeylerden haberdar olması üzerine Sen Anlat Karadeniz 21. sezon finalinde istenmeyen olaylarla karşılaşılmıştır. Tahir'in Nefes ve Yiğit'i korumak için elinden gelen tek şey kendi canından feragat etmesi olacaktır. İşte, Sen Anlat Karadeniz 21. bölüm sezon finali hakkında detaylı bilgiler...

Atv ekranlarında çarşamba akşamları yayınlanan Sen Anlat Karadeniz dizisi bu akşam ekranlara gelen 21. bölümüyle birlikte sezon finali yaptı. İzleyicilerine her hafta dram dolu dakikalar yaşatan dizinin sezon finalinde, Deli Tahir ailesi ve sevdiği kadın arasında kaldı. Peki, Sen Anlat Karadeniz'in sezon finalinde başka neler oldu?

Başrollerinde Ulaş Tuna Astepe, İrem Helvacıoğlu ve Mehmet Ali Nuroğlu gibi isimlerin yer aldığı Sen Anlat Karadeniz dizisinin heyecanla beklenen sezon finali bölümü bu akşam yayınlandı. Diziseverlerin heyecanla yayınlanmasını beklediği sezon finalinde neler olduğu vatandaşlar tarafından araştırılmaya başlandı. İşte, Sen Anlat Karadeniz'in sezon finaline dair bilgiler...

SEN ANLAT KARADENİZ SEZON FİNALİ YAPTI

Geçmişte para karşılığı satıldığı adamın zulmünden kaçıp çocuğuyla birlikte Karadeniz'e sığınan Nefes'le, onu koruduğu için ailesinin büyük tepkisiyle karşılaşan Tahir'in imkansız aşkının anlatıldığı Sen Anlat Karadeniz 21. bölümüyle birlikte sezon finali yaptı. Dizinin sezon finalinde; Karadeniz'e veda etme zamanı gelmiştir. Deli Tahir ruhundan, canından bağlı olduğu memleketine, Nefes ve Yiğit'le kalabilmek için hasret kalmaya razıdır. Nefes en başından beri bu fikre karşı çıksa da artık onun da yapabileceği bir şey kalmamıştır. Ceylan ile Nefes'i kavuşturamayan yüreği buruk Tahir, Mustafa'nın, Vedat'ın oyunuyla hapse düştüğünü öğrendiğinde her şey arapsaçına döner. Bir yanda dağılma tehlikesiyle karşı karşıya olan, başsız kalmış Kaleliler diğer yandaysa Nefes ve Yiğit vardır. Tahir için tercih yapmak ölümden beterdir.

Bir yandan abisinin suçsuzluğunu ispatlamaya çalışırken diğer yandan kaçıp gittiğini düşündüğü Vedat, en tehlikeli haliyle yanı başındadır. Her şeyini kaybetmiş Vedat için tek bir savaş vardır; olanların suçlusu olarak gördüğü Tahir'in canını almak. Deli Tahir ailesi ve sevdiği kadın arasında tercih yapabilecek midir? Tahir ve Nefes yanı başlarındaki Vedat tehlikesinden kurtulabilecekler midir? Yoksa Tahir ve Nefes'in sevda destanı, başladığı gibi Karadeniz'de mi son bulacaktır?

Yorumlar

Yorumumun sitede yayınlanmasını kabul ediyorum.
Henüz yorum eklenmemiş..