Şener Şen şikayetçi oldu

7 yıl aradan sonra 'Yol Ayrımı' filmi ile izleyici karşısına çıkan usta oyuncu Şener Şen, geçtiğimiz günlerde savcılığın yolunu tuttu.

Şener Şen şikayetçi oldu

 

Yavuz Turgul’un yönetmen koltuğunda oturduğu “Yol Ayrımı” filinde duayen oyuncu Şener Şen 7 yıl aradan sonra hayranlarının karşısına çıktı. Şener Şen, adına açılan sahte sosyal medya hesabını adresini kullanarak eylül ayından bu yana insanları dolandıran kişiden şikayetçi oldu. Şener Şen, adına açılan hesabı kullanan kişinin takipçilerini beraber film izlemeye çağırdığını öğrenince soluğu savcılıkta aldığı belirtildi.


Uyarılara rağmen kullanılmaya devam edilen hesabın kapatılmasını isteyen Şen, yakın çevresinden de adına açılan hesabın sahte olduğunun duyurulmasını istedi. 

Profilinde “Şener Şen resmi hesabıdır” yazan, ayrıca facebook ve instagram’da açtığı diğer sahte hesapları da tanıtan kişinin, 12 bin takipçisinin olması ise dikkat çekti.


Cem Yılmaz’ın abisi Can Yılmaz da, dün gece sosyal medya sayfasından “Hanımlar beyler, Şener abinin Twitter hesabı yok. Açılan sahte hesaptır” duyurusunu yaptı.