Sesimizi duyan var mı?

2009 yılında yaşadığı kazanın acısı hala çok derin.

Sesimizi duyan var mı?

Kazanın olduğu yıl 26 yaşında olan Ali Başarmak, 4 Aralık gecesi asgari ücretle çalıştığı iş yerinden evine dönerken beklediği otobüs durağına çarpan lüks bir otomobilin altında kalmıştı. 

Kaza sonucu bulunduğu durak yerle bir olurken Ali Başarmak'ın kaburgaları, kolu ve bacağı kırılmıştı. Bilinci kapalı olarak getirildiği Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nde 1.5 ay yoğun bakımda tedavi edildikten sonra 'bakımı evde yapılmalı' denilerek taburcu edilmişti. Kazanın olduğu yıl 2 yaşında olan Ali Başarmak'ın minik oğlu Semih'i ve eşi Emine'yi tanımayan Başarmak, midesinden beslenerek hayata tutundu. 

Lüks otomobili süren ve ehliyeti olmayan Aydın Yılmaz, kazadan sonra ifadesi alınarak serbest bırakılmıştı. O zamandan beri sırra kadem basan Yılmaz, hala aranıyor.  

Ali Başarmak'ın evde bakılması için alınması gereken makinaları ve mamaları karşılayacak durumu olmayan aile için bütün akrabalar ve komşuları seferber olmuş durumda. Ancak masrafların altından kalkamayan Ali Kapışmak’ın ailesi, “Sesimizi duyan var mı” diyerek hayırseverlerden yardım bekliyor. 

Kapışmak Ailesi, Cumhurbaşkanı, Başbakan ve devlet büyüklerinden, babalarının GATA’da tedavi edilmesini için yardım bekliyor.

 

Yorumlar

Yorumumun sitede yayınlanmasını kabul ediyorum.
Henüz yorum eklenmemiş..