Sırlarıyla hayatını kaybeden Hazal'ın son fotoğrafları ortaya çıktı

Sırlarıyla hayatını kaybeden Hazal Akyürek'in son fotoğrafları ortaya çıktı. 20 yaşındaki üniversite öğrencisinin ölümü kayıtlara şüpheli olarak geçti

Sırlarıyla hayatını kaybeden Hazal'ın son fotoğrafları ortaya çıktı

Önceki gün üniversite arkadaşlarıyla dışarı çıkan 20 yaşındaki üniversite öğrencisi Hazal Akyürek, İddiaya göre saat 03.45'te babaannesiyle birlikte yaşadığı beşiktaştaki evine geldi. 15 dakika sonra tespit edilemeyen bir nedenden dolayı 6. kattaki evin yatak odası camından düşüp beton zemine çakılarak hayatını kaybetti. Genç kızın ölümü kayıtlara şüpheli ölüm olarak geçti.

 

Sosyal medyada 10 saat önce paylaşım yapmış

Öte yandan genç kızın ölümünden yaklaşık 10 saat önce çekilmiş fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaştığı ortaya çıktı. Genç kızın paylaştığı bir fotoğrafının altına ise bir arkadaşının “yıkık biri” yorumuna karşılık “hangimiz değil” diye cevap vermesi dikkat çekti.

Olay nasıl olmuştu?

Beşiktaş Akat Mahallesi Gül Sokak üzerindeki 6. Gazeteciler Sitesinde meydana gelen olayda, babaannesi ve dedesiyle yaşadığı öğrenilen üniversite öğrenci 20 yaşındaki Hazal Akyürek, taksiyle siteye geldi. Taksiden indikten sonra 6. katındaki evine çıkan genç kız, ardından henüz bilinmeyen bir nedenle balkondan aşağıya düştü. Olayın ardından ilk müdahalesi olay yerinde yapılan Akyürek’in hayatını kaybettiği belirlendi. Polis ekipleri ise genç kızı intihar mı yoksa düşme sonucu mu hayatını kaybettiğini belirlemek için çalışma başlattı.

Yorumlar

Yorumumun sitede yayınlanmasını kabul ediyorum.
Henüz yorum eklenmemiş..