Sneijder'in eşi Yolanthe Cabau'ya şiddet uyguladığı iddia edildi

Wesley Sneijder ve Yolanthe Cabau'nun ayrılık kararının ardından şiddet iddiası ortaya atıldı.

Sneijder'in eşi Yolanthe Cabau'ya şiddet uyguladığı iddia edildi

Galatasaray'ın eski Hollandalı yıldızı Wesley Sneijder ve eşi Yolanthe Cabau, geçen günlerde dokuz yıllık evliliklerini bitirme kararı aldı. Futbolcunun menajeri de çiftin ayrılacağını doğruladı.

AYRILIĞIN BİR NEDENİ DE ŞİDDET

Takvim'in haberine göre; Boşanmanın nedeninin ihanet olduğunu yazan Hollanda basını, şimdi de ayrılığın beş nedenini sıraladı. İddialara göre ayrılığın temel sebeplerinin başında şiddet vardı. Sneijder'in ihaneti ise bir kez daha vurgulandı.

KAVGALARI BİTMİYOR

Bunların dışında ikilinin çocuk büyütme konusunda da sıkıntılar yaşadığı yazıldı. Sneijder'in oğlu Xess Xava'yı sürekli futbol topuyla yetiştirdiği, Yolanthe'nin ise çocuğunu daha 'el bebek gül bebek' büyütmek istediği vurgulandı.

Ayrıca çiftin sürekli gündemde oldukları için yıprandıkları ve Sneijder'in transferleri yüzünden sürekli ülke değiştirip yeni düzen kurmalarının da ayrılığı tetiklediği yazıldı. Hatta Yolanthe Cabau'nun Katar'ın iklimini beğenmediği aktarıldı.

Katar ekibi Al-Gharafa SC'de forma giyen yıldız futbolcunun, Yolanthe Cabau'ya boşanırken 19 milyon euro yani 116 milyon lira ödeyeceği söyleniyor. 

Yorumlar

Yorumumun sitede yayınlanmasını kabul ediyorum.
Henüz yorum eklenmemiş..