Şok açıklama! Mustafa Topaloğlu neden kalp krizi geçirdi?

Mustafa Topaloğlu, neden kalp krizi geçirdiğini açıkladı.

Şok açıklama! Mustafa Topaloğlu neden kalp krizi geçirdi?

Mustafa Topaloğlu, geçtiğimiz günlerde aniden fenalaşarak kalp krizi geçirmişti... Ünlü türkücünün sağlık sorunu, sevenlerini bir hayli telaşlandırdı. Mustafa Topaloğlu'nun aniden fenalaşıp kalp krizi geçirmesinin nedeni de açığa çıktı.

Topaloğlu, Show TV'de yayınlanan Pazar Sürprizi programına konuştu. İçini döken Mustafa Topaloğlu geçtiğimiz dönemlerde Çaykur'un markası olan Didi reklamlarında Pascal Numa ile rol almıştı. Ünlü türkücü, bu reklam çekimleri için oldukça fazla emek harcadığını dile getirmişti. Üstelik, seri şekilde çekilen reklam filmleri, oldukça beğenilmiş, Didi satışları da artmıştı.

Mustafa Topaloğlu, firmanın yeni dönemde kendisi ile çalışmayacağını belirtmesi üzerine uzaylı türkücü, stres yaşadı. Bu olayın ardında bir kaç gün sonra, Topaloğlu kalp krizi geçirerek yoğun bakıma alındı.

NE OLMUŞTU

Göğüs ağrısı şikayetiyle Dr. Siyami Hersek Göğüs Kalp Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırılan sanatçı Mustafa Topaloğlu’nun sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi. Kalbinde bulunan damarların tıkandığı tespit edilen Topaloğlu'na anjiyo yapılıp stent takıldı. Yoğun bakımda bulunan ünlü sanatçı Mustafa Topaloğlu ile ilgili sevindirici haber ise ailesi tarafından paylaşıldı.

Kalp krizi geçiren Mustafa Topaloğlundan ilk fotoğraf

 

 

Yorumlar

Yorumumun sitede yayınlanmasını kabul ediyorum.
Henüz yorum eklenmemiş..