SON DAKİKA HABERLERİ

Survivor 2018’in ilk bölümünde neler yaşandı?

Survivor All Star, ekranlara tüm hızıyla geri döndü. İlk bölümü bu akşam yayınlanan Survivor'da neler oldu?

Survivor 2018’in ilk bölümünde neler yaşandı?

Acun Ilıcalı’nın yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlendiği Survivor ekranlara hızlı döndü.

Dominik adasının zorlu koşullarında hayatta kalma mücadelesi veren Ünlüler ve Gönüllüler takımının üyeleri daha ilk saniyeden büyük bir şok yaşadı. Yarışmaya Ünlüler takımında başlayan Hakan Hatipoğlu daha parkura adım dahi atmadan takım değiştirmek zorunda kaldı. Son yılların en zor Survivor’u olacağının altını çizen Acun Ilıcalı, takımlarda huzuru sağlamak için Hakan Hatipoğlu’nun Gönüllüler Takımı'nda yarışmaya devam edeceğini duyurdu.

 

Nihat Doğan, Ümit Karan, Merve Aydın, Sema Apak, Nagihan Karadere ve Hilmi Cem İntepe gibi pek çok ünlü ismin de bulunduğu Survivor’da ilk yarışma herkes açısından hayati önem taşıyordu. Zira ilk ödül oyununu kazanan, balık avlama ve barınma imkanları diğer adaya göre çok daha kolay olan adada yaşama hakkını elde edecekti.

Kadrosunda pek çok olimpik atlet bulunan Ünlüler takımı yarışa hızlı başlama iddiasında bulunsa da, Gönüllüler Takımı ilk oyunda art arda puanları almayı başardı.

Parkurun en heyecanlı mücadelelerinden biri 2 milli atletin; Nagihan Karadere ile Nevin Yanıt’ın arasında yaşandı. İlk turdan galip ayrılan ise Ünlüler Takımı adına yarışan Nagihan Karadere oldu.

Performansı merak edilen bir diğer isim ise Survivor adasından 2 kez şampiyonluk kemeri ile ayrılan Turabi Çamkıran’dı. Turbo Turabi hayranlarının beklentisini bir kez daha boş çıkarmayarak, parkurdan kendi adına puanla ayrıldı.

Survivor’un eski şampiyonlarından Hilmi Cem İntepe’nin hırslı hali de gözlerden kaçmadı. Yarışmaya hızlı bir bir başlangıç yapan eski şampiyon, rakibi Melih’ten puan almayı başardı.

Avantajlı adada yaşamak için yapılan ilk yarışmada ünlüler ilk etapta geriye düşse de kısa sürede toparlayarak durumu 3-1’den 7-3’e getirmeyi başardılar.

Hem yarışmacıların hem de izleyicilerin parkurda görmeyi merakla beklediği bir isim de ünlü türkücü Nihat Doğan’dı. Dominik Adası’na gitmeden önce iddialı açıklamalarıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Doğan, parkurda beklediği performansı sergileyemeyerek rakibi Ramazan’dan puan alamadı.

Milli Takım'da ve Galatasaray’da gösterdiği başarılarla futbolseverlerin takdirini kazanam Ümit Karan da bu yıl Survivor’da bir kez daha yerini aldı. Kendisinden yaklaşık 20 yaş küçük Marcus ile zorlu bir mücadeleye tutuşan Karan, sahadan galip ayrılmayı bildi.

Olimpik atlet Merve Aydın’ın meslektaşı Nevin Yanıt’a karşı aldığı puanla durumu 9-5’e getiren Ünlüler Takımında ödül puanını ise parkura 3 kez çıkan Nagihan Karadere aldı.

Survivor 2018’in ilk ödülünü Ünlüler Takımı kazandı.

Yorumlar

Yorumumun sitede yayınlanmasını kabul ediyorum.
Henüz yorum eklenmemiş..