SON DAKİKA HABERLERİ

Türkiye'nin en çabuk boşanan ünlü çiftleri

İşte mutlulukları uzun sürmeyen, 'ışık hızıyla' boşanan ünlü çiftler...

Türkiye'nin en çabuk boşanan ünlü çiftleri

Ünlüler dünyasında bazı çiftlerin kısa sürede verdikleri ayrılık kararı herkesi şoke etti. İşte mutlulukları uzun sürmeyen, 'ışık hızıyla' boşanan ünlü çiftler...  

Şarkıcı Halil Sezai, Zehra Kaya ile 2015 yılında herkesten gizli nikah masasına oturdu.

Ancak çift, balayı sonrası boşanma kararı aldı. Anlaşmalı olarak tek celsede boşanan çiftin mutluluğu yalnızca 15 gün sürdü.

Melisa Sözen ile Alican Ulusoy dizi setinde başlayan aşklarını evlilikle taçlandırdı. Ancak ikilinin mutluluğu uzun sürmedi. 5 ay evli kalan çift, ''Sanatçı oluşumuz, çalışma saat ve günlerimizin farklı oluşu, aile birliğinin gerektirdiği düzen ve yaşam biçimine uyum sağlayamamamız bizi bu sonuca sürükledi'' açıklamasını yaparak birlikteliklerini noktaladı.

Hande Ataizi'nin Fethi Pekin ile yaptığı ilk evliliği olaylı olmuştu. Fethi Pekin'in ailesi bu evliliğe sıcak bakmadığı için çift imzaları attıktan sonra boşanmaya karar verdi. Evlilikleri sadece iki saat sürdü.

Şarkıcı Keremcem, oyuncu Seda Güven'e 17 Haziran 2014'te, annesinin yüzüğüyle, 120 kişinin huzurunda evlilik teklifi etmişti. Seda Güven, Keremcem'in evlenme teklifini gözyaşları içerisinde kabul etmişti. Ancak çift 9 ay sonra ayrılmıştı.

Haberi de düzenledikleri ortak basın açıklamasında şöyle duyurmuştu: "Üzülerek belirtiyoruz ki ilişkimizde yol ayrımına girdik ve birlikte aldığımız ayrılık kararıyla evliliğimizi bugün sonlandırdık. Bundan sonraki hayatımızda dostluğumuz devam edecektir. Bu hassas dönemde özel hayatımızın mahremiyetine göstereceğiniz saygı ve anlayış için teşekkür ederiz." 

Oyuncu Pelin Sönmez ile iş adamı Cengiz Çolak, Los Angeles'ta gösterişli bir törenle evlenmişti. Ancak Pelin Sönmez, eski sevgilisinin dövmesini sildirmeye yanaşmayınca çiftin evliliği sadece 45 gün sürdü.

2016 Şubat ayında Serhan Bora ile sürpriz bir kararla dünyaevine giren Hülya Avşar'ın akrdeşi Helin Avşar, 6 ay sonra boşanma kararı aldı.

Helin Avşar boşanma kararının ardından Instagram hesabından şu açıklamayı yaptı: Diğer evlilikler gibi çıkar amaçlı bir ilişkimiz olmadığı halde bugün son noktaya geldik. Anlaşarak boşanıyoruz. İkimizin de yolu açık olsun. Her zaman saygı duyacağım. Selametle yollarımızı ayırıyoruz.''

Naz Elmas ile Erdem Kıramer'in evliliği sadece 5 ay sürdü.

Özge Ulusoy ile Ferruh Taşdemir'in evliliği olaylı oldu. Evliliğe karşı çıkan Özge Ulusoy'un annesi nikahı bastı. O gece olaylı geçti. Çift hemen ertesi gün boşanmaya karar verdi.

Mart 2012'de evlenen Cem Yılmaz ve Ahu Yağtu, 2013'ün Aralık ayında resmen boşandı. Onları minik oğulları da bir arada tutamadı.

Meltem Cumbul ile Alican Özbaş'ın evliliği de bir yıl sürdü.

Ece Erken ve Serkan Uçar'ın evliliği bir yıl sürdü.

Etiketler

Yorumlar

Yorumumun sitede yayınlanmasını kabul ediyorum.
Henüz yorum eklenmemiş..