Ünlü şarkıcı hakkında flaş iddia! Sosyal medyada tanıştığı kadını takside darp etti

İddiaya göre Yusuf Güney ile sosyal medyada tanışıp buluştuğu genç kadın arasında ödedikleri hesap yüzünden tartışma çıktı.

Ünlü şarkıcı hakkında flaş iddia! Sosyal medyada tanıştığı kadını takside darp etti

Şarkıcı Yusuf Güney, geçen günlerde sosyal medya üzerinden Deniz Ç. isimli genç bir kadınla tanıştı. Mesajlaşmanın ardından İstinye'de bir parkta buluşan çift, daha sonra Bebek'te lüks bir kulübe gitti.

HESAP YÜZÜNDEN TARTIŞMA ÇIKTI

Geç saatlere kadar eğlenen çift, mekandan ayrılarak başka bir yere gitmek üzere taksiye bindi. İddiaya göre takside aralarında gece kulübündeki hesap sebebiyle tartışma çıktı. Yine iddiaya göre Yusuf Güney, genç kadına küfür ve hakaret içeren sözler sarf etti. Bu arada taksiden inmek isteyen kadına, Güney kolundan tutarak engel olmaya çalıştı.

FİNALDE BARIŞTILAR

Bu sırada ikili arasında tekme ve tokatların atıldığı bir arbede meydana geldiği belirtildi. Genç kadın, polis merkezine giderek Yusuf Güney'den şikayetçi oldu. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı. İstanbul Ailenin Korunması Bürosu tarafından soruşturma devam ederken, Deniz Ç., Yusuf Güney ile barıştığını ve şikayetinden vazgeçtiğini belirtti.

TAKİPSİZLİK KARARI

Kadının şikayetinden vazgeçmesi üzerine Güney hakkında takipsizlik kararı verildi. Kararda; ortada şikayet bulunmadığı gerekçesiyle soruşturmaya devam edilmemesine hükmedildi.

 

Etiketler

Yorumlar

Yorumumun sitede yayınlanmasını kabul ediyorum.
Henüz yorum eklenmemiş..