Ünlülerden birlik mesajı! ''Arkanızdayız''

Sanatçılar, bombaların patladığı Hatay'a gitti. Basın toplantısında TSK'ya ''Arkanızdayız'' mesajı verildi.

Ünlülerden birlik mesajı! ''Arkanızdayız''

Birçok zorluğu, ihaneti, savaşı birlikte atlatan Türk milleti, Türk Silahlı Kuvvetleri'nin Suriye Afrin'de terör örgütlerine karşı başlattığı Zeytin Dalı Harekatı'nda da tek yürek oldu. Esnafından öğrencisine, sınırdaki teyzesinden Mehmetçik'e atkı ören ninelere kadar birçok kesim, bu harekat için birlik mesajı verdi.

TSK'nın Afrin'e girmesinin ardından Reyhanlı ve Kilis gibi sürekli terör örgütlerinin bombardımanına uğrayan bölgeler de unutulmadı. Halkın sanatçıları, gece gündüz bombaların patladığı Reyhanlı'da halkın yanında olmak için yola koyuldu.

Yavuz Bingöl, Tamer Karadağlı, Erhan Güleryüz, Volkan Severcan, Hülya Koçyiğit, Mustafa Ceceli, Sefa Zengin ve Deniz Oral’ın bulunduğu  ekip, Hatay Reyhanlı'da hem Reyhanlı halkıyla vakit  geçirip onlara destek  olacak, hem de esnaf  ziyareti  yapacak. Gün içinde şehit aileleriyle de tek tek görüşecek olan sanatçılar, askeri birlikte karavanadan yemek yiyecekler.

Dün yola çıkan sanatçılar, bugün Hatay'a vardılar ve orada bir basın toplantısı gerçekleştirdiler. Sanatçılar, Mehmetçik'e 'Arkanızdayız' mesajı verdi.

Flasflas.com'un ulaştığı bilgilere göre, sanatçılar Polis Özel Harekatı ziyaret etti. O anlar kameraya böyle yansıdı;

 

Yorumlar

Yorumumun sitede yayınlanmasını kabul ediyorum.
Henüz yorum eklenmemiş..