SON DAKİKA HABERLERİ

Usta oyuncunun ilk sorduğu şey 'Afrin' oldu!

Bir süredir hastanede tedavi gören Kadir İnanır, kendine gelir gelmez Afrin'i sordu.

Usta oyuncunun ilk sorduğu şey 'Afrin' oldu!

Usta oyuncu Kadir İnanır, beyininde gerçekleşen pıhtı patlaması nedeniyle yoğun bakıma alınmıştı. İnanır'dan iyi haber geldi, usta oyuncu uyandı. Kadir İnanır'ın kendine gelir gelmez Afrin'i sorduğu öğrenildi.

Yeşilçam'ın unutulmaz isimleri arasında yer alan oyuncu Kadir İnanır'ın tedavisi Acıbadem Fulya Hastanesi yoğun bakım ünitesinde devam ediyor.

İnanır'ın sağlık durumuna ilişkin bilgi veren hastanenin başhekimi Prof. Dr. Reha Baran, sanatçının bir gün önce hastaneye yatırıldığını belirtti.

"DURUMU GAYET İYİ"

Prof. Dr. Baran, İnanır'ın genel sağlık durumunun iyiye gittiğini ve tedbir amaçlı yoğun bakımda bir süre daha takip edileceğini dile getirerek, "Öncelikle şunu söyleyeyim; genel durumu gayet iyi. Hayati riski şu an için yok. Takiplerimiz devam ediyor." dedi.

"UYANIR UYANMAZ AFRİN'İ SORDU"

Öte yandan İnanır'ı ziyaret etmek üzere hastaneye gelen sunucu ve oyuncu Mehmet Ali Erbil ile İnanır'ın yeğeni Levent İnanır da basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

Levent İnanır da, sağlık durumu iyiye giden dayısı ile konuşma fırsatı bulduğunu belirterek, İnanır'ın kendisine uyanır uyanmaz Afrin'i sorduğunu şu ifadelerle anlattı:

"Yanına girdim, konuştuk. Bana uyanır uyanmaz ‘Bugün Afrin’de şehit var mı?’ diye sordu. Allah onu sevenlerine bağışladı. Bir saat daha geç kalsa Deniz Baykal gibi olabilirmiş." diye konuştu.

 

Yorumlar

Yorumumun sitede yayınlanmasını kabul ediyorum.
Henüz yorum eklenmemiş..