SON DAKİKA HABERLERİ

Vartolu'nun sahneleri Çukur'a damga vurdu!

Dün akşam yayınlanan Çukur'un yeni bölümüne Vartolu damga vurdu...

Vartolu'nun sahneleri Çukur'a damga vurdu!

Çukur, yine dün aşkam fırtınalar estirdi... Her bölümü heyecanla beklenen Çukur'da dün, duygusal anlar yaşandı. İdris Baba'nın oğlu olduğu anlaşılan Vartolu, çocukken yaşadığı eziyetleri anlattı. Babasıyla yüzleşen Sadettin'in anlattıkları, ekran başındakileri de ağlattı.

Yamaç, Beyefendi'nin kimliğini öğrendi ve onun peşine düştü. Dün akşam, diziye damga vuran isim ise Vartolu oldu. Çocuksu gözlerle babasına bakan ve sadece güzel bir söz duymak isteyen Vartolu, bir yandan da "Beni niye bıraktın" diyerek İdris Baba'dan hesap sordu. İdris Baba, sakince Sadettin'i dinledi ve "Benim senden haberim yoktu" dedi. İçinde birikmiş öfkeyle Çukur'a dönen, intikam ateşiyle yanan ve bu ateşle kardeşini öldüren Vartolu, yıkıldı...

İdris Baba Vartolu'ya "Buradan git, belki başını okşarım, belki sana oğlum derim. Ama yok gitmem dersen, benim yerim Yamaç'ın yanıdır, benim asla oğlum olamazsın" dedi. Bu konuşma sonrasında Vartolu bir karar verdi. Vartolu'nun öldüğünü sanan Medet'in sevinci, hem ağlattı hem güldürdü.

Dünkü bölümde tarifsiz bir acı yaşan diğer isim ise Aliço oldu. Hale'ye aşık olan Aliço, sevdiği kızın gözleri önünde ölmesine şahit oldu. 

Sosyal medyada ise bu konularla Vartolu gündeme oturdu...

Seçil Balık/ flasflas.com

Etiketler

Yorumlar

Yorumumun sitede yayınlanmasını kabul ediyorum.
Henüz yorum eklenmemiş..