Yusuf Güney darp iddialarına yanıt verdi

Yusuf Güney, hakkında çıkan haberlere telefonla bağlandığı canlı yayında cevap verdi

Yusuf Güney darp iddialarına yanıt verdi

Şarkıcı Yusuf Güney'in sosyal medyada tanıştığı bir kadını darp ettiği iddia edilmişti. Bu olayın ardından Güney, açıklama yaptı. 

Kanal D'deki '2. Sayfa' programına telefonla bağlanan Yusuf Güney şöyle konuştu:

"Benim böyle bir şey yapacağım kimin aklına gelir? Haberi bu şekilde yayınlayan arkadaşlarımın yaptığı ayıp ve terbiyesizliktir. Gece dışarı çıktık ben güzel bir mekanda oturdum onun isteği üzerine gittik eğlendi ben alkol almıyorum o alkol aldı. Türkiye'de sıkıntılı algılanabilecek hareketler yaptı.

Biz de kalktık orada hesapla alakalı ufak bir olay oldu güldük hallettik. Sonra taksiye binince başka mekana gitmek istedi ancak ben istemedim sonra birden argo kelimeler kullanarak bağırmaya başladı. Takside bana saldırmaya başladı. Arkadaşı da vardı o da şok oldu ben de sonra kendisini zaptetmedik çıldırdı.

Taksiyi kenara çektirdim indik saldırmaya devam etti. Sonra olayı ben yapmışım gibi polis çağırdı. Polisler geldi karakola gittik karşılıklı şikayetçi olduk. Benim elim ayağım her yerim mosmor oldu gidip darp raporu aldım. Bunu yapan da kız arkadaşım. Asıl darp edilen benim ben lafını bile etmedim. Kendisinde de hiçbir şey yok. Buna rağmen şikayetçi oldu.

"KENDİMDE DEĞİLİM' DİYEREK ŞİKAYETİNİ GERİ ÇEKTİ"

Beni gören polisler bile 'Ne oldu sana?' diye sordu. Aradan birkaç saat geçti ayıldıktan sonra yaptığının yanlış olduğunu anladı. Yanımızdaki arkadaşı da 'Sen ne yaptın?' diye sordu. 'Ben kendimde değilim' diyerek şikayetinden vazgeçti. Ben de şikayetimi geri çektim. Hala da konuşuyoruz sıkıntı yok. Biz 4 aydır birlikteyiz. İlk defa böyle bir şey yaşadık.

"AHMET VE SILA OLAYINDAN SONRA HER ŞEYİ BÜYÜTMEYE BAŞLADINIZ"

Arkadaşım zamanında yaşadığı şeylerden dolayı sinir hapları kullanıyormuş. Ben bu durumlarını bilmiyordum. Bir erkeğin bir kadına dokunması çok saçma zaten. Ahmet Kural ve Sıla olayından sonra en ufak şeyi büyütmeye başladılar. Olayın içini bilmeden saçma haberler yapılmaya başlandı."

 

Etiketler

Yorumlar

Yorumumun sitede yayınlanmasını kabul ediyorum.
Henüz yorum eklenmemiş..