SON DAKİKA HABERLERİ

'Zeytin Dalı' bitene kadar gelirini Mehmetçik'e bağışladı!

Manisa Soma'da çık otopark işleten Fatih Hotamış, Zeytin Dalı operasyonu bitene kadar iş yerinin tüm gelirini TSK'ya bağışlayacağını açıkladı.

'Zeytin Dalı' bitene kadar gelirini Mehmetçik'e bağışladı!

Türk Silahlı Kuvvetleri'nin Afrin'de başlattığı Zeytin Dalı operasyonuna Türk halkı da tam destek veriyor. Manisa Soma'da açık otopark işleten Fatih Hotamış, bütün kazandıklarını Zeytin Dalı operasyonu bitene kadar TSK'ya ve Mehmetçik Vakfı'na bağışlayacağını belirten bir pankart yazdırdı.

Hotamış, gazetecilere yaptığı açıklamada, operasyon bitene kadar tüm geliri TSK'ya bağışlayacağını söyledi.

"GELİR DOĞRUDAN MEHMETÇİK VAKFI'NA"

Zeytin Dalı Harekatı'na katılan Mehmetçik'e Allah'tan güç kuvvet dileyen Hotamış, "Otoparkımız plaka tanıma sistemli olduğu için ücret doğrudan bizim banka hesabımıza yatıyor. Bankayla görüşerek paranın bizim hesabımıza yatmadan direk Türk Silahlı Kuvvetlerinin hesabına yatmasını istedik. Bankada bizim talebimizi yerine getirdiler. Şu anda hesabımıza yatan para otomatik olarak TSK'ye ait Mehmetçik Vakfı hesabına aktarılıyor." diye konuştu.

Devletin ve ordunun yanında olduklarını göstermeye çalıştığını dile getiren Hotamış, otoparkın aylık gelirinin de 6 bin 800 lirayı bulduğunu sözlerine ekledi.

 

Yorumlar

Yorumumun sitede yayınlanmasını kabul ediyorum.
Henüz yorum eklenmemiş..